Ztratili jste data? Pomůžeme vám...
HOTLINE: 777 712 650

Vyzvedneme

Možnost vyzvednout po celé ČR

Posoudíme zdarma

Provedeme zdarma vstupní diagnostiku

Zachráníme

Pokud data nezachráníme, nic neplatíte

 

První pomoc – Jak postupovat při ztrátě dat?

Přestal váš počítač s diskem komunikovat? Spadnul vám mobil s paměťovou kartou do vody nebo přestala fungovat USB klíčenka? Pokud byste rádi zachránili svá data, postupujte podle následujících pokynů:

1 - Zavolejte nám na 777 712 650 nebo vyplňte formulář

Jakmile nás kontaktujete a popíšete problém, budeme vám moci říct, o jak závažnou poruchu se jedná a jaké jsou možnosti záchrany dat. Odhadneme také cenu za obnovení dat z poškozeného média.

2 - Odešlete vadné médium (vyzvedneme si je zdarma)

Rozhodnete-li se využít našich služeb, poškozené médium k nám můžete přinést osobně, poslat nám ho poštou nebo požádat o vyzvednutí zdarma po celé ČR. Před tím, než médium (HDD, klíčenka, paměťová karta…) odešlete, zajistěte ho před případným dalším poškozením, které by mohlo nastat během cesty. Jedná se především o mechanické poškození či poškození statickou elektřinou.

3 - Provedeme diagnostiku závady (zdarma)

Po obdržení média budeme schopni ve specializované laboratoři přesně identifikovat povahu poškození a posoudit, kolik dat lze zachránit. Také budeme schopni zpřesnit odhad ceny, která by se již dále neměla měnit. Po vašem odsouhlasení se ihned pustíme do záchrany a obnovy dat.

4 - Proběhne záchrana dat

Standardní doba záchrany dat je 48 hodin. Pokud spěcháte, můžete zažádat o expresní vyřízení a náš specialista se bude vašemu požadavku věnovat okamžitě. Důležité je, že platíte pouze za úspěšně obnovená data. Pokud se záchrana nepovede, neplatíte nic!

5 - Předáme vám zachráněná data zpět

Jakmile záchranu dat dokončíme, budete si je moci vyzvednout na naší pobočce. V případě zájmu vám je můžeme odeslat také poštou.

Co je ještě důležité vědět?

Expres záchrana

Pokud spěcháte, je možné provést proces záchrany dat v expresním režimu. To znamená, že se problému budeme věnovat okamžitě a pokud to závažnost situace vyžaduje, tak klidně v kteroukoliv hodinu. Expres záchrana je zpoplatněna dle zvláštního ceníku.

Výměna vadného média, kopie dat

Zažádat můžete i o výměnu vašeho vadného média, místo kterého vám pak poskytneme nové, rovnou s obnovenými a nahranými daty. Standardně jsou obnovená data předávána na CD či DVD, v případě velkého množství dat pak na pevném disku.

Platba

Platba je možná pomocí všech standardních platebních karet, v hotovosti nebo po předchozí domluvě a při větším množství peněz také bankovním převodem.

Máme špičkové procesy a technologie záchrany dat

Neustále sledujeme vývoj nových technologií a v oblasti paměťových médií spolupracujeme s jejich výrobci i výzkumnými odděleními. Investujeme do zdokonalování našich postupů záchrany dat, díky čemuž naše úspěšnost stále roste a jsme schopni naše služby poskytovat rychleji než kdy dřív a to i jiným společnostem v tomto oboru. Díky našim dlouhodobým zkušenostem jsme získali zásadní know-how a přístup ke špičkovým technologiím záchrany dat.

 
Copyright © 2011 DATAHELP, všechna práva vyhrazena