Ztratili jste data? Pomůžeme vám...
HOTLINE: 777 712 650

Vyzvedneme

Možnost vyzvednout po celé ČR

Posoudíme zdarma

Provedeme zdarma vstupní diagnostiku

Zachráníme

Pokud data nezachráníme, nic neplatíte

 

Záchrana dat - další média

Problémy s uloženými daty se samozřejmě netýkají pouze pevných disků. Pokud potřebujete získat zpět svá data i z jiných paměťových médií, tak neváhejte a kontaktujte nás. Problémové médium si vyzvedneme zdarma kdekoliv v České republice.

Záchrana dat z pevného disku, HDD

U pevných disků se projevuje potřeba obnovit ztracená data nejčastěji. Pokud potřebujete zachránit cenná data ze svého disku, více informací najdete na:
Záchrana / obnova dat z pevného disku (HDD)

Záchrana dat z diskového pole RAID

Záchrana dat z vadných RAID diskových polí je také naší specializací. Často totiž v případě výpadku jednoho či více disků může ve vaší firmě dojít ke značným problémům v organizaci či ve výrobě. Více se dozvíte na:
Záchrana / obnova dat z RAID pole

Záchrana dat z flash disku

Velmi aktuální jsou také problémy s daty na USB a jiných flash discích. Často se stává, že s nimi uživatelé nevhodně zacházejí a přijít o uložená data tak není nic neobvyklého. O této problematice se více dozvíte na:
Záchrana / obnova dat z flash disků a karet

Záchrana dat z SSD disku

Uživatelé se často mylně domnívají, že nového typu pevných disků SSD se problémy se ztrátou dat netýkají díky absenci mechanických částí. Problémy jsou v těchto případech sice jiného rázu, ale tím spíše bývají často naopak vážnější a záchrana dat složitější.V případě těchto problémů nás kontaktujte na specializovaném webu:
Záchrana / obnova dat z SSD disku

Záchrana dat z paměťových karet SD

Problémy se nevyhýbají ani paměťovým kartám (SD, CF, xD a další). Často jsou na nich uloženy cenné fotografie z dovolených či hodnotné soubory z mobilních telefonů. Porucha těchto médií přejde většinou zcela nečekaně a v takových případech je dobré co nejdříve kontaktovat odborníky. Více informací naleznete na:
Záchrana / obnova dat z paměťových karet (SD, CF, MMC)

Záchrana dat z notebooku

Notebook se dnes stal již zcela běžným pracovním pomocníkem. Problémy však způsobuje nevhodné zacházení, které pak často končí ztrátou cenných dat. Pokud se stalo něco podobného i Vám a potřebujete zachránit nenahraditelná data, jste na právném místě. Více informací je k dispozici na:
Záchrana / obnova dat z notebooku

Záchrana a obnova smazaných dat

Problém s uloženými daty může nastat z mnoha důvodů. Kvůli neodborné práci s počítačem dochází někdy k nechtěnému smazání či dokonce zformátování celého disku. Častým důvodem bývá poškození CD či DVD nebo dokonce kontakt paměťového média s kapalinami nejrůznějšího typu. Ani v takových případech není vše ztraceno a vaše data umíme zachránit. Více informací získáte na:
Záchrana / obnova smazaných dat

Záchrana a obnova smazaných fotek

Obnova ztracených fotografií z disku či jiného paměťového média je častým požadavkem našich zákazníků. Pokud nám předáte poškozené médium, pokusíme se získat všechna vaše data zpět i pro Vás. Více na:
Záchrana / obnova smazaných fotek

 
Copyright © 2011 DATAHELP, všechna práva vyhrazena